ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0612 28 74 04

Контакт-центр0612 28 74 04

12.01.2019 / 10:41

Як можна сплатити за газ

Якщо Вам необхідно оплатити послуги з газопостачання, тут Ви знайдете необхідну інформацію про те, як це зробити

За газ можна заплатити: 

 • у філії банківського установи;
 • в будь-якому відділенні «Укрпошти»;
 • за допомогою інтернет-послуги «Приват 24», «Ощад24»;
 • за допомогою платіжних сервісів iPay.ua, Easy Pay, Portmone;
 • через термінали самообслуговування.

Оплата за газ онлайн

Оплатити газ, не виходячи з дому, можна за допомогою зручних сервісів. Вам потрібно ввести номер особового рахунку, суму до сплати, а також дані платіжної карти, за необхідності — вказати регіон проживання. Кошти будуть миттєво зараховані на Ваш особовий рахунок. Перед тим як оплатити рахунок, деякі системи запропонують пройти реєстрацію.

Проводити платежі може кожен споживач, який має платіжну карту системи Visa або MasterCard.

До послуг споживачів пропонується ряд сервісів для оплати:

 • «Особистий кабінет» на сайті 104.ua. Для того щоб оплатити послуги газопостачання споживачеві потрібно перейти до розділу «Заплатити онлайн» в особистому кабінеті на сайті 104.ua. Ввести суму до сплати і обрати зручну платіжну систему, в особистому кабінеті їх представлено чотири: Portmone.com, iPay, Easypay, Masterpass. Після цього в спеціальному полі потрібно заповнити необхідну інформацію про платіжну картку, з якої буде проведена оплата. Якщо дані карти збігаються, сервіс повідомить номер платежу і запропонує отримати квитанцію (її можна отримати тільки від платіжного сервісу). Звертаємо увагу, кожен з платіжних сервісів нараховує комісію.
 • Мобільний додаток 104Mobile. Необхідно перейти до розділу «Онлайн оплата». Ввести суму до сплати і обрати зручну платіжну систему, у мобільному додатку є можливість здійснити оплату через два сервіси: Portmone.com і iPay. Після цього заповнити необхідну інформацію про платіжну картку, з якої буде проведена оплата. Якщо дані карти збігаються, сервіс повідомить номер платежу (радимо його записати) і запропонує отримати квитанцію (її можна отримати тільки від платіжного сервісу). Звертаємо увагу, кожен з платіжних сервісів нараховує комісію.
 • Сплатити послуги газопостачання можна за допомогою звичайного телефону. Для цього потрібно зателефонувати за номером Контакт-центру 061 224 74 04. Потім перевести телефон у тоновий режим і за допомогою голосових підказок обрати функцію «Оплата за газ» (натиснути на телефоні клавішу 4), після цього ввести за допомогою клавіш телефону номер особового рахунку, суму, яку хочете сплатити і дані про карту, з якої буде виконана оплата (номер, термін її дії, cvv код). Звертаємо увагу, що платіжний сервіс нараховує комісію (в залежності від суми оплати і платіжної картки).
 • Чат-бот 7104ua у Viber. Для оплати за газ потрібно обрати пункт «Платежі», далі — «Оплатити». Ввести суму для оплати в форматі XXXX.XX і підтвердити її. Після цього обрати платіжну систему iPay або MasterPass. Щоб здійснити оплату, потрібно підтвердити свій номер мобільного. Якщо це перша оплата через MasterPass, буде надіслане посилання. Перейшовши за цим посиланням, можна додати карту, з якої буде проводитися списання коштів, і ввести її дані. Від Masterpass на телефон буде відправлено СМС підтвердження. Увага! Для перевірки валідності карти при першій реєстрації система зніме 1 грн (після реєстрації поверне) з Вашого рахунку. Після того, як карта додана, вона стане доступна для оплати у Viber-бот. Обравши дану карту і підтвердивши оплату, Ви отримаєте повідомлення з результатом операції. У разі успішної операції оплати в історії оплат (меню «Оплати») буде встановлена примітка зі статусом «в обробці».

Терміни оплати за газ

Розрахунковим періодом є календарний місяць. Оплатити за газ необхідно:

 • для споживачів, які розраховуються за газ за книжками — до 10 числа місяця, наступного за розрахунковим;
 • для споживачів, які оплачують за рахунками — в п'ятиденний строк з дня отримання рахунку, але не пізніше 25-го числа місяця, наступного за розрахунковим (тарифи «Твій газ Місячний», «Твій газ Річний»), а в тарифі «Твій газ Рівномірний платіж» — до 25 числа розрахункового місяця.

Якщо терміни оплати порушені

У разі несвоєчасної сплати за спожитий природний газ ТОВ «Запоріжгаз Збут» буде змушене звернутися до суду.

ТОВ «Запоріжгаз Збут» звертається до клієнтів вчасно сплачувати рахунки за спожитий газ.

Контролювати стан розрахунків за газ можна через:

 • Особистий кабінет на сайті 104.ua;
 • мобільні додатки 104 Mobile і 104 Mobile Light;
 • Viber-бот 7104ua;
 • СМС повідомлення на номер 7104.
Стати клієнтом Змінити тариф