ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0612 28 74 04

Контакт-центр0612 28 74 04

13.01.2016 / 10:10

Як зареєструвати особистий кабінет

Скористатися “Особистим кабінетом” на сайті 104.ua можуть усі споживачі регіону. Використання такого сервісу дає можливість у будь-який зручний час здійснити оплату, подати, а також звірити покази свого лічильника.

Найважливіше, що користувачам“Особистого кабінету” повністю відкриті усі дані за їхнім рахунком. Вони можуть переглядати історію з датами оплат та подачі показань лічильника, дізнатися про свій поточний тариф та баланс. Якщо ж у споживача виникнуть запитання, він має можливість одразу, в режимі онлайн, звернутися до фахівця компанії, написати скаргу чи записатися до керівництва на прийом. 

Новий сервіс зручний у користуванні, має простий та зрозумілий інтерфейс. Окрім того споживачі можуть легко та швидко пройти у ньому реєстрацію, яка займає всього кілька хвилин. Для цього необхідно вказати такі дані: 

  • назву компанії - ТОВ "Запоріжгаз Збут" 
  • номер особового рахунку та суму останнього платежу. Цю інформацію можна дізнатись зі сплаченої квитанції, яка надсилана ТОВ "Запоріжгаз Збут" або за номером контакт-центру 0612 28 74 04
  • ваш контактний телефон та email 

Щоб зареєструватися споживачу необхідно зайти на головну сторінку сайту 104.ua та у поліРеєстрація ввести необхідні дані. 

З більш детальною інструкцією про те, як правильно зареєструватися в "Особистому кабінеті" можна ознайомитися в публікації "Як зареєструватися".

Переваги використання «Особистого кабінету» для споживача:

Зручність

Кожен клієнт компанії, який зареєструється в «Особистому кабінеті», отримує можливість швидко оплатити за спожитий газ, навіть не виходячи з дому.  Таким чином споживач має можливість суттєво зекономити свій час, адже  йому не доведеться здійснювати щомісячні візити до каси та вистоювати у довгих чергах для щоб оплатити за газ.

Безпека

Обрані платіжні системи дозволяють здійснити оплату за газопостачання за міжнародними стандартами безпеки та гарантують високий рівень захисту персональних даних користувачів.

Прозорість

Чимало непорозумінь зі споживачами виникає під час прогнозованого нарахування за газ. Тобто, коли підприємство у визначені терміни станом на 1-ше число не отримало від споживача показань його лічильника. Завдяки «Особистому кабінету» кожен споживач має можливість повністю контролювати дані свого особового рахунку та своєчасно вносити показання лічильника. Адже дані приладу, внесені споживачем  через «Особистий кабінет», потрапляють до бази впродовж години. Про терміни внесення показань Ви можете дізнатися на сайті у рубриці "Як передати показання лічильника"  

Детальна інструкція про те як та хто може зареєструватися в Особистому кабінеті

Стати клієнтом Змінити тариф