ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0612 28 74 04

Контакт-центр0612 28 74 04

12.02.2016 / 10:11

Ваш контакт-центр

Для споживачів природного газу працює Контакт-центр ТОВ «Запоріжгаз Збут», скориставшись послугами якого наші клієнти мають змогу отримати якісні консультаційні послуги, вичерпні фахові відповіді на запитання, пов’язані з розрахунками за газ та нарахуванням пільг і субсидій. Зв’язатись з оператором можна за номером (061) 228-74-04 або електронною поштою contact@zpgaszbut.104.ua

За цим номером наші клієнти можуть отримати інформацію щодо тарифів на газопостачання та актуальних цін на природний газ, проконсультуватись з питань оплати, укладання (переукладання) договорів, стан особового рахунку, вичерпні роз’яснення щодо пільг і субсидій, зробити звірку по оплаті.

В разі, якщо проблема споживача потребуватиме більш детального вивчення, оператор контакт-центру переадресує зміст звернення на профільного спеціаліста компанії або повідомить контакти необхідної служби.

Оператори опрацьовують звернення клієнтів ТОВ «Запоріжгаз Збут» щоденно з 8:00 до 20:00. Дзвінки зі стаціонарних телефонів оплачуються згідно з міськими та міжміськими тарифами, дзвінки з мобільних – відповідно до тарифного плану вашого оператора мобільного зв'язку. Відтепер працює  і автовідповідач, можно отримати відповіді на прості запитання без відповіді оператора.