ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0612 28 74 04

Контакт-центр0612 28 74 04

21.12.2020 / 10:30

У новий рік без боргів: ТОВ «Запоріжгаз Збут» нагадує про необхідність погашення заборгованості за газ

Заборгованість за газ серед клієнтів компанії «Запоріжгаз Збут» перевищила мільярд гривень. На кінець листопада вона становила 1 млрд 138 млн грн. Борг за спожитий природний газ мають 407 тис. споживачів.

«Серйозну роль в ситуації неплатежів зіграла криза на фоні епідемії коронавируса. При цьому компанія «Запоріжгаз Збут» за період пандемії не припиняла постачання блакитного палива населенню. У той же час ми спостерігаємо картину, коли люди просто припиняють сплачувати рахунки. І прострочені суми зростають щодня», — говорить директор газопостачальної компанії Владислав Вітютін.

Виходом із ситуації, що склалася могла б стати програма уряду щодо вдосконалення механізму призначення соціальної допомоги, зокрема отримання субсидій. На думку Владислава Вітютіна, споживачам необхідно розуміти, що газ — це ринковий товар, за який треба платити.

«Запоріжгаз Збут» пропонує споживачам, які мають борги, оформити реструктуризацію заборгованості і погашати її частинами. З 2016 року жителі Запоріжжя та області уклали договори реструктуризації на суму понад 19,4 млн грн.

Для оформлення реструктуризації потрібно звернутися в Центри обслуговування клієнтів з документами і зробити перший внесок.

Нагадаємо, ТОВ «Запоріжгаз Збут» вже більше п'яти років працює на регіональному енергетичному ринку і завжди сумлінно виконує свої зобов'язання.