ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0612 28 74 04

Контакт-центр0612 28 74 04

30.03.2021 / 14:38

Споживачі газу обирають ТОВ «Запоріжгаз Збут»

Після відкриття в Україні ринку газу для населення споживачі можуть обирати постачальника в залежності від того, які умови і сервіс пропонує компанія своїм клієнтам. 120 осіб скористалися цією можливістю і змінили постачальника, але знову повернулися на поставку до ТОВ «Запоріжгаз Збут». У їх числі мешканка Мелітополя Наталія Крестова.

1 березня Наталія Вікторівна уклала договір з ТОВ «Запоріжгаз Збут». Визначальними факторами став досвід роботи на ринку, надійність компанії і наявність офлайн і онлайн сервісів для роботи. Однак вже 5 березня місцевий мелітопольський постачальник спробував «забрати» споживача без повідомлення.

«Без підпису, без дозволу, без моєї згоди, не повідомляючи мене ні про що. Якби співробітники «Запоріжгаз Збуту» не сказали мені про це, я б не знала, що мене незаконно перепідключили», — скаржиться Наталя Вікторівна.

За її словами, споживачеві важливо самостійно робити вибір газопостачальної компанії, а не дізнаватися з платіжки, що це зробили за нього.

На даний момент Наталя Крестова знову підписала заяву-приєднання до договору поставки природного газу компанії «Запоріжгаз Збут». Відзначимо, що споживач може змінювати постачальника неодноразово і робити це в будь-який момент, не обов'язково чекати закінчення або початку нового місяця.

«Нашим клієнтам ми пропонуємо широкий спектр сервісних послуг, які включають як офлайн точки контакту і центри обслуговування, так і онлайн інструменти. У їх числі Особистий кабінет на порталі 104.ua, мобільний додаток, вайбер і телеграм боти. Для багатьох споживачів важливо мати можливість вирішити свої питання як дистанційно, так і особисто з менеджером, особливо якщо питання вимагає безпосередньої участі фахівця», — говорить директор ТОВ «Запоріжгаз Збут» Юлія Бурдак.

Як стати клієнтом ТОВ «Запоріжгаз Збут»?

Для того щоб стати клієнтом ТОВ «Запоріжгаз Збут», необхідно подати заяву-приєднання. Зробити це можна за допомогою:

  • сайту https://zp.gaszbut.com.ua/;
  • Особистого кабінету на оновленому порталі 104.ua;
  • менеджерів у відділеннях ТОВ «Запоріжгаз Збут»;
  • телефону контакт-центру: 0612287404, 0670076104.

Як укласти договір?

Для укладення договору споживачеві необхідні:

  • заява-приєднання до умов договору поставки природного газу;
  • документи на право власності або користування на об'єкт (приміщення);
  • паспорт;
  • ідентифікаційний код.

Протягом трьох робочих днів менеджери опрацюють документи і повідомлять дату, з якої клієнт переходить на поставку газу до ТОВ «Запоріжгаз Збут».

На сьогоднішній день ТОВ «Запоріжгаз Збут» обслуговує понад 470 тисяч побутових клієнтів і понад 1300 юридичних осіб.

За минулий рік підприємство поставило населенню 245 млн кубометрів газу.

Отримати консультацію щодо умов обслуговування ТОВ «Запоріжгаз Збут» жителі Мелітополя і Мелітопольського району можуть за телефонами: (067) 617 66 10, (067) 619 00 15, (061) 280 49 69.