ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0612 28 74 04

Контакт-центр0612 28 74 04

17.02.2021 / 08:41

Понад 360 тисяч жителів Запорізької області мають борги за газ

Заборгованість за спожитий природний газ серед клієнтів ТОВ «Запоріжгаз Збут» на сьогоднішній день складає 1 млрд 300 млн грн. Борг перед постачальником мають 361,3 тисячі споживачів.

Компанія «Запоріжгаз Збут» виконує свої зобов'язання перед клієнтами — газ поставляється без перебоїв, відключень немає. Щомісяця підприємство розсилає споживачам квитанції на оплату. Отримані за спожитий ресурс гроші йдуть на підтримку роботи підприємства - 11 точок контакту і 12 центрів обслуговування клієнтів в Запорізькій області.

Директор підприємства Владислав Вітютін закликає споживачів виконувати свою частину договірних умов і оплачувати спожитий ресурс. «Якщо людина з якоїсь причини не може розрахуватися за використаний газ, ми розглянемо таку ситуацію в індивідуальному порядку. Запропонуємо клієнту оформити договір реструктуризації. Ми прекрасно розуміємо фінансові труднощі, з якими людина може зіткнутися, і йдемо назустріч таким клієнтам», — коментує Владислав Вітютін.

«Запоріжгаз Збут» нагадує, що для оплати спожитого газу не обов'язково відвідувати відділення. Зробити це можна швидко і зручно за допомогою онлайн-сервісів:

  • Особистий кабінет на сайті 104.ua;
  • мобільний додаток 104 Mobile (Android) і 104 Mobile Light (iOS);
  • Viber і Telegram боти 7104ua.

Через онлайн-сервіси можна здійснювати розрахунки, переглядати історію платежів, контролювати зарахування оплати.

«Ми живемо у ринкових умовах і необхідно прийняти той факт, що газ — це товар. За нього потрібно платити, як і за будь-який інший товар, який ми використовуємо. Якщо цього не робити, в решті решт, криза неплатежів призведе до колапсу системи», — говорить Владислав Вітютін.

«Запоріжгаз Збут» — постачальник природного газу на території Запорізької області з 2015 року. На сьогоднішній день послугами підприємства користуються майже 480 тисяч побутових споживачів і близько 1300 юридичних осіб.