ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0612 28 74 04

Контакт-центр0612 28 74 04

04.12.2020 / 14:24

«Очікуване споживання» в рахунку за газ: допоможемо спланувати витрати наперед

ТОВ «Запоріжгаз Збут» надає клієнтам додаткову можливість спланувати свої витрати на природний газ наступного місяця. У грудні рахунки споживачів міститимуть інформацію про вартість природного газу, спожитого у листопаді, та обсяг очікуваного споживання у грудні.

Оплата очікуваного споживання — це вибір клієнта. Споживач має сам вирішити — зручно так сплачувати за газ чи ні.

«Сплативши за газ наперед, споживач не буде хвилюватися про це, скажімо, під час відпустки. Тим більше, скоро новорічні свята. Очікуваний платіж дозволяє попередити появу заборгованості за природний газ», — говорить директор ТОВ «Запоріжгаз Збут» Владислав Вітютін.

Сума очікуваного споживання у поточному місяці визначається для кожного клієнта індивідуально і залежить від об’єму споживання газу у грудні минулого року з урахуванням динаміки використання ресурсу за останні 12 місяців.

Якщо внесений платіж виявиться більшим від вартості газу, спожитого по факту, це буде враховано та відображено у рахунку наступного місяця як переплата.

Сплатити за очікуваний об’єм споживання можна не лише за допомогою платіжки, а й за допомогою онлайн сервісів ТОВ «Запоріжгаз Збут» в особистому кабінеті на сайті 104.ua, у мобільному додатку 104Mobile, а також за допомогою чат-боту 7104ua у Viber та Telegram.