ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0612 28 74 04

Контакт-центр0612 28 74 04

20.05.2021 / 14:46

Новий газовий тариф допоможе розвантажити сімейний бюджет

З 1 травня 2021 року, за ініціативою Уряду та НКРЕКП, усі побутові споживачі природного газу автоматично перейшли на базові річні тарифи. Такий крок влади виглядає логічним, з огляду на різке здорожчання блакитного палива під час опалювального сезону 2020/21.

Річні тарифи дозволять українцям не перейматися питанням ціни газу впродовж 12 місяців. При цьому не потрібно забувати, що кожен клієнт має право змінити базовий річний тариф свого постачальника на будь-який інший, який є для нього вигіднішим.

«Постачальник енергоресурсів «Запоріжгаз Збут» запропонував клієнтам декілька тарифних пропозицій, які напевно сподобаються споживачам. Один з таких — «Твій газ Рівномірний платіж». Цей тариф буде корисним тим споживачам, котрі прагнуть розвантажити сімейний витрати на комуналку у зимовий період. Адже саме у цей час ціни на газ переважно зростають у порівнянні із теплим періодом року. Ми заздалегідь пропонуємо нашим клієнтам порахувати переваги, які вони отримають від можливості сплачувати за газ рівними частками», — говорить директор ТОВ «Запоріжгаз Збут» Юлія Бурдак.

Основна відмінність пропозиції «Твій газ Рівномірний платіж» від базового річного тарифу — однакові суми у платіжках протягом цілого року.

Річний обсяг споживання клієнта за попередній період множиться на ціну 7,99 грн за кубічний метр, а споживач щомісяця сплачує рівні частини від отриманої суми.

Переваги тарифу для споживачів:

  • Немає надмірного навантаження на гаманець в опалювальний сезон.
  • Однаковий щомісячний платіж впродовж дії тарифу.
  • Ціна газу протягом терміну дії тарифу не змінюється.

Підключити тариф можна до 31 серпня нинішнього року, а діятиме він до 30 квітня наступного.  

Якщо протягом цього часу клієнт не використає увесь запланований обсяг газу, заощаджена сума повернеться на його банківський рахунок або ж залишиться на особовому рахунку для майбутніх платежів.

«Твій газ Рівномірний платіж» сподобається тим клієнтам, які прагнуть прогнозованих платежів за газ і хочуть уникнути великих сум у платіжках під час опалювального сезону.

Перейти на тариф «Твій газ Рівномірний платіж» можна за допомогою:

  • Центру обслуговування клієнтів 104.ua або точок контакту ТОВ «Запоріжгаз Збут» (адреси);
  • контакт-центру (061) 228 74 04;
  • сайту постачальника https://zp.gaszbut.com.ua/.

Нагадаємо, для споживачів природного газу у Мелітополі та Мелітопольскому районі працює точка контакту ТОВ «Запоріжгаз Збут» за адресою: проспект 50-річчя Перемоги, 18/1 (поряд із ТЦ «Паладіум»). Звертайтесь з усіх питань, наш менеджер надасть вичерпну інформацію. Телефон: 067 619 00 15.

Стати клієнтом Змінити тариф