ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0612 28 74 04

Контакт-центр0612 28 74 04

25.05.2021 / 09:29

Мелітопольці активно підключаються до постачальника енергоресурсів ТОВ «Запоріжгаз Збут»

У Мелітополі менеджери компанії «Запоріжгаз Збут» щодня фіксують десятки дзвінків від споживачів з питаннями про постачання газу і укладання договорів. Число клієнтів компанії щодня зростає.

«Люди довіряють нашому досвіду. На ринку енергоресурсів компанія працює більше п'яти років. У нас є мережа відділень — точки контакту, а також центри обслуговування клієнтів. У будь-якому з них людина може отримати консультацію незалежно від фактичного місця проживання, що дуже зручно. Крім того, ми пропонуємо нашим споживачам різні онлайн-сервіси, що дозволяють оплачувати газ, відстежувати стан рахунку дистанційно — з будь-якої точки, де є інтернет. Це Особистий кабінет на 104.uа, мобільні додатки 104 Mobile, чат-боти у Viber і Telegram», — говорить директор ТОВ «Запоріжгаз Збут» Юлія Бурдак.

Постачальник обслуговує не тільки побутових споживачів, а й представників бізнесу. Для юросіб компанія розробила пакетну пропозицію — комплексні поставки газу і електроенергії. Пакет для малого і середнього бізнесу передбачає індивідуальний підхід до розрахунку ціни, знижки, різні варіанти оплати. Все це дозволить власникам бізнесу зосередити свою увагу на робочих процесах, питаннями енергоресурсів займуться менеджери ТОВ «Запоріжгаз Збут».

У травні постачальник вийшов на ринок з новими тарифними пропозиціями для населення:

  • «Твій газ Рівномірний платіж» — дозволяє оплачувати газ рівними сумами протягом усього року. Тариф зацікавить власників домоволодінь, які використовують газ для опалення свого житла.
  • «Твій газ Місячний» — ціна може змінюватися щомісяця; пропозиція буде цікава тим, хто звик постійно відслідковувати зміни ринку.

Жителі Мелітополя і Мелітопольського району можуть уточнити всі питання особисто з менеджером компанії «Запоріжгаз Збут». У місті працює точка контакту за адресою: проспект 50-річчя Перемоги, 18/1, 2 поверх, офіс 9, телефон 067 619 00 15.

Стати клієнтом Змінити тариф