ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0612 28 74 04

Контакт-центр0612 28 74 04

31.05.2021 / 13:21

Купувати газ і електроенергію у одного постачальника — вигідно, швидко і надійно

ТОВ «Запоріжгаз Збут» пропонує непобутових споживачів придбати енергоресурси пакетно — газ + електроенергія. У червні 2020 року компанія отримала ліцензію і почала працювати на ринку електроенергії, забезпечуючи ресурсом представників малого та середнього бізнесу.

««Запоріжгаз Збут» пропонує підприємствам укласти договір на поставку не тільки природного газу, а й електричної енергії. Вигода для підприємців очевидна — можна заощадити бюджет і час на більш важливі робочі моменти. Купівля ресурсу в комплексі економічно більш доцільна, ніж покупка газу і електрики у різних постачальників. Зі свого боку ми готові забезпечити бізнесу різні варіанти оплати, індивідуальний підхід до кожного клієнта, знижки, акції, розстрочку», — говорить директор ТОВ «Запоріжгаз Збут» Юлія Бурдак.

Для укладення договору і уточнення деталей співпраці з ТОВ «Запоріжгаз Збут» представники бізнесу можуть зв'язатися з менеджером по телефону 067 556 65 72. Комерційні пропозиції розміщені за посиланням.

ТОВ «Запоріжгаз Збут» обслуговує понад 470 тисяч побутових і непобутових споживачів. Крім онлайн-сервісів, клієнти компанії можуть отримати особисту консультацію в одній з 8 точок контакту (відділеннях) або у 12 центрах обслуговування.

За минулий рік ТОВ «Запоріжгаз Збут» поставило своїм клієнтам 245 млн кубометрів газу.

Стати клієнтом Змінити тариф