ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0612 28 74 04

Контакт-центр0612 28 74 04

04.06.2021 / 14:17

Як вирішити питання з боргами за газ і не накопичувати їх?

Заборгованість клієнтів ТОВ «Запоріжгаз Збут» за спожитий природний газ перевищує мільярд гривень, а десятки тисяч споживачів не оплачують рахунки місяцями. Постачальник пропонує підготуватися до опалювального сезону і погасити заборгованість протягом літа.

«Ситуація з оплатами складна, але ми йдемо назустріч клієнтам. В умовах коронавирусной епідемії ми поставляємо газ споживачам стабільно і без збоїв. Від наших клієнтів очікуємо виконання своїх договірних зобов'язань — оплати рахунків. Звичайно, життєві обставини вносять корективи. Якщо людина має борг, ми розглядаємо кожну ситуацію індивідуально. Пропонуємо оформити договір реструктуризації», — говорить директор ТОВ «Запоріжгаз Збут» Юлія Бурдак.

Реструктуризувати борг за газ, тобто погашати заборгованість частинами, не складно. Для цього потрібно укласти договір у будь-якому з відділень постачальника.

Споживачеві потрібні документи — паспорт, ІПН, документ на право власності. Перший внесок становить від 30% до 50% від суми заборгованості. Сума, що залишилася погашається рівними частинами. І найголовніша перевага — жодних черг.

З питань реструктуризації заборгованості споживачі можуть звертатися за телефоном контакт-центру 061 224 74 04. Або відразу приходити до точок контакту (адреси).

Для тих клієнтів, які хочуть уникнути надмірних платежів за використаний газ взимку, ТОВ «Запоріжгаз Збут» пропонує підключитися до тарифу «Твій газ Рівномірний платіж» і платити за газ рівними частинами протягом всього року.

Даний тариф дозволить платити за газ до 40% менше в зимовий період.

«Мова йде про різницю суми платежів в зимовий період на умовах тарифу «Твій газ Рівномірний платіж» в порівнянні з умовами тарифу «Твій газ річний». За умови використання домоволодіннями газу для опалення свого житла», — пояснює директор компанії постачальника Юлія Бурдак.

Читайте більш детально про тариф «Твій газ Рівномірний платіж».

Стати клієнтом Змінити тариф